Vaše zkušenosti z praxe

Pro vnitřní evaluaci školy jsme zvolili testování žáků „Barvy života“ na základě poznatků o tomto testování ze vzdělávacího semináře metodičky prevence a zástupkyně ředitelky. Jednalo se o vzdělávání na téma „Management sociální práce se žáky základní školy“ a o vzdělávání v oblasti „Vlastního hodnocení školy“. Rozhodli jsme se začít testovat žáky vždy v 6. a 8.ročníku, abychom mohli ještě lépe sledovat vývoj našich žáků, vyhnout se případným problémům a situacím, kterými mohou být naši žáci ohroženi. Z testování také vyplynuly velmi zajímavé výsledky, které se týkají efektivity výuky, vztahu žáků ke škole, vztahů žáků ve třídách atd… Byli jsme překvapeni, jak přesné výsledky z testování vyplynuly. Tyto informace dobře využíváme v naší pedagogické práci.

Mgr. Naděžda Čagalová, Základní škola, Ostrava – Poruba, Komenského 668

Byla jsem velice nedůvěřivá ke způsobu testování. O to víc jsem byla překvapena z výsledku. To, co jsem o sobě jen tušila a někdy si ani neodvážila přiznat, jsem najednou viděla černé na bílém. Nejde obratem ruky se najednou začít chovat jinak, ale donutilo mě to se častěji zamyslet.

Mgr. Iva Hebelková, ředitelka ZŠ Opatov

Pro vnitřní evaluaci školy jsme letos v červnu zvolili novou metodu Barvy života. Žáci i učitelé k ní přistupovali velice nedůvěřivě, někteří přímo s despektem. Byli jsme velmi zvědaví na výsledky, které jsme se měli dozvědět na závěrečné konferenci, tomu také odpovídala atmosféra a naladění učitelů před prázdninami. Mgr. Jiří Halda začal povídat, ruch utichal, občas se ozval nějaký nedůvěřivec, ale nakonec jsme jen kroutili hlavou, jak je možné vyčíst z barev tolik informací o našich žácích a našem kolektivu. A hlavně naprosto přesných informací!

Mgr. Vrchotková, SŠE Na Jízdárně 30, Ostrava 1


Školy, které mají s naší diagnostikou zkušenosti

Jihomoravský kraj

  • Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola, Strážnice, Skácelova 890
  • Základní škola, Praktická škola a Dětský domov, Brno, Vídeňská 26/28
  • Základní škola, Jevišovice, okr. Znojmo, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště, Rajhrad, Masarykova 198
  • Základní škola, Blučina, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Skalice nad Svitavou, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola průmyslová Edvarda Beneše a Střední odborné učiliště,Břeclav, nábř.Komenského 1
  • Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Znojmo, Horní Česká 15
  • Základní škola a mateřská škola Lesná, příspěvková organizace
  • Základní škola Vrbice, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola, Vacenovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Boskovice, Štefánikova 2
  • Základní škola a mateřská škola Drnholec, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Břeclav, Kupkova 1020/1
  • ZŠ JANA NOHÁČE, Břeclav
  • Základní škola a mateřská škola Moutnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Gymnázium Boskovice, Palackého náměstí 1
  • Základní škola a Mateřská škola DR. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Klobouky u Brna
  • Základní škola , Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Břeclav, Kpt. Nálepky 7
  • Základní škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav
  • Základní škola a Mateřská škola Žabčice, okres Brno - venkov
  • Základní škola a Mateřská škola Uherčice
  • Základní škola Vlasatice, okres Břeclav
  • Základní škola, Blansko, Nad Čertovkou 17
  • Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace
  • Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
  • Základní škola Brno, Vejrostova 1
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště stavební, Brno-Bosonohy, Pražská 38b
  • Základní škola Blansko, Salmova 17
  • Masarykova základní škola Vracov
  • Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Střední průmyslová škola stavební, Brno, Kudelova 8
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Břeclav, Komenského 60/2
  • Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
  • Gymnázium, Bučovice, Součkova 500
  • Obchodní akademie, Břeclav, Smetanovo nábřeží 17
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště - Masarykova škola práce, Letovice, Tyršova 500
  • Základní škola v Lubnici
  • EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
  • Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
  • Základní škola T. G. Masaryka Hrušovany u Brna, okr. Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace
  • Základní škola, Brno, Sekaninova 1
  • Základní škola Ořechov,okres Brno - venkov
  • Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola knihovnických, informačních a sociálních služeb, Brno, Kotlářská 9
  • Střední škola uměleckoprůmyslová a technická, Velké Opatovice
  • Základní škola Letonice, okres Vyškov,příspěvková organizace
  • Mateřská škola a Základní škola pro tělesně postižené, Brno, Kociánka 6
  • Základní škola, Želetice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  • Základní škola, Lipůvka 283
  • Soukromá mateřská škola a základní škola s.r.o., Brno-Jundrov
  • Základní škola a Mateřská škola Telnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Kostelec, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kyjov - Bohuslavice, příspěvková organizace města Kyjova
  • MATEŘSKÁ ŠKOLA, Břeclav, Břetislavova 578/6
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a elektrotechnické, Brno, Trnkova 113
  • Biskupské gymnázium Letovice
  • Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno,nám. Míru 3,příspěvková organizace
  • Základní škola, Boskovice, Nám.9.května
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště André Citroëna,Boskovice, nám. 9. května 2a
  • Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Horácké náměstí 13
  • Základní škola Pohořelice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
  • Masarykova základní škola, Lanžhot
  • Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • "Základní škola Velké Bílovice,okres Břeclav,příspěvková organizace"
  • Základní škola Bzenec
  • Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Břeclav, Na Valtické 661/31
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hustopeče, Masarykovo nám. 1
  • I. Německé zemské gymnasium, základní škola a mateřská škola, o. p. s., Brno
  • Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3
  • Základní škola Vnorovy, okres Hodonín , příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek
  • Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola, Otnice
  • Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37
  • Střední odborné učiliště nábytkářské, Rousínov, Tyršova 16
  • Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola T.G. Masaryka, Čejkovice
  • Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
  • Základní škola Zaječí,okres Břeclav
  • Obchodní akademie, Znojmo, Přemyslovců 4
  • Základní škola a Mateřská škola Rakvice se sídlem Rakvice, Horní 566
  • Základní škola a mateřská škola Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola, Boskovice, Hybešova 53
  • Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Křivánkovo nám.11
  • Základní škola, Brno, Pavlovská 16
  • Základní škola Brno, Janouškova 2
  • Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace
  • Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Křenovice
  • Základní škola Brno, Blažkova 9
  • Mateřská škola a Základní škola, Veselí nad Moravou, Kollárova 1045
  • Základní škola, Brno, Štolcova 16
  • Střední škola pro knihkupce a nakladatelské pracovníky, o.p.s., Brno
  • Integrovaná střední škola, Sokolnice 496
  • Základní škola Hrušky,příspěvková organizace
  • Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Břeclav, Herbenova 4
  • Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kněždub, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola, Brno, Staňkova 14
  • Základní škola při fakultní nemocnici, Brno, Černopolní 9
  • Mateřská škola a Základní škola Heršpice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Javorník, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Tvarožná Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Dražovice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Laštůvkova 77
  • Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o., Břeclav
  • Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Moravskoslezský kraj

  • Střední odborná škola dopravy a cestovního ruchu, Krnov, příspěvková organizace
  • Základní škola Cihelní 6, Bruntál
  • Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace
  • IUVENTAS - Soukromé gymnázium a Střední odborná škola s.r.o.
  • Střední odborná škola waldorfská, Ostrava, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola ochrany osob a majetku s.r.o., Karviná
  • Střední odborná škola ochrany osob a majetku Ostrava s.r.o.
  • Základní škola Příbor, Jičínská 486
  • Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace
  • Střední škola hotelnictví a gastronomie, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace
  • Základní škola, Karviná-Hranice, Slovenská
  • Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, příspěvková organizace
  • Základní škola Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál, příspěvková organizace
  • Základní škola Klimkovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Český Těšín Slezská 1740 okres Karviná
  • Základní škola, Třinec, Slezská 773, příspěvková organizace
  • Základní škola Havířov-Šumbark M.Pujmanové 17/1151 okres Karviná
  • Střední průmyslová škola, Bruntál, příspěvková organizace
  • Střední škola, Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace
  • Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace
  • Základní škola Raškovice
  • Základní škola a Mateřská škola Štramberk
  • Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola Oldřišov, okres Opava, příspěvková organizace
  • Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace
  • Gymnázium a Střední odborná škola, Frýdek-Místek, Cihelní 410, příspěvková organizace
  • Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Základní škola Vítkov, Komenského 754, okres Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava - Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace
  • Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál příspěvková organizace
  • Základní škola Osoblaha, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Baška, příspěvková organizace
  • Jubilejní Masarykova základní škola, Sedliště
  • Základní škola a Mateřská škola Ostravice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Skřipov, okres Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Ostrava, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Velké Heraltice, příspěvková organizace
  • Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace
  • Gymnázium, Havířov - Podlesí, příspěvková organizace
  • Základní škola waldorfská Ostrava, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava - Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace
  • Obchodní akademie, Frýdek-Místek, Palackého 123, příspěvková organizace
  • Základní škola Havířov - Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace
  • AHOL - Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství, Ostrava
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace
  • Základní škola Hlučín-Rovniny, okres Opava
  • Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, příspěvková organizace, Krnov
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava-Výškovice, Srbská 2, příspěvková organizace
  • Střední škola zemědělská a lesnická, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava-Dubina, Františka Formana 45, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková organizace
  • Základní škola Jindřichov, okres Bruntál
  • Střední škola, Opava, Husova 6, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace
  • Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace
  • Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná
  • Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hošťálkovice, Výhledy 210, příspěvková organizace
  • Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace
  • Střední škola řemesel, Bruntál, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Opava, U hřiště 1242/4
  • Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, okres Bruntál, příspěvková organizace
  • Základní škola Heleny Salichové Ostrava - Polanka nad Odrou, Heleny Salichové 816, příspěvková organizace
  • Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná
  • Základní škola generála Heliodora Píky a Mateřská škola Štítina, okres Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola Velké Hoštice, okres Opava, příspěvková organizace
  • Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Havířov - Životice Zelená, příspěvková organizace
  • Základní škola Těrlicko - Horní Těrlicko 419, okres Karviná, příspěvková organizace
  • Střední škola technických oborů, Havířov - Šumbark, Lidická 1a/600, příspěvková organizace
  • Základní škola na náměstí TGM, Vratimov
  • Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravská 658/28, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace
  • Základní škola, Karviná, U Studny 2290
  • Střední škola oděvní a obchodně podnikatelská, Frýdek - Místek, příspěvková organizace
  • Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040
  • VÍTKOVICKÁ STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA A GYMNÁZIUM, Ostrava
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, Mjr. Nováka 34, příspěvková organizace
  • Střední škola odborná a speciální, Klimkovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Vítkov, Opavská 22, okres Opava, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště podnikání a služeb, Jablunkov, Školní 416, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Dvorce, okres Bruntál, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace
  • Střední škola informačních technologií, s.r.o., Frýdek-Místek
  • Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava-Výškovice, s.r.o.
  • Základní škola pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami s.r.o., Ostrava
  • Základní škola Mokré Lazce, okres Opava, příspěvková organizace
  • Soukromé šestileté gymnázium v Ostravě, s.r.o.
  • Gymnázium Mikuláše Koperníka, Bílovec, příspěvková organizace

Ústecký kraj

  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA S ROZŠÍŘENÝM VYUČOVÁNÍM CIZÍCH JAZYKŮ A STÁTNÍ JAZYKOVÁ ŠKOLA, Teplice
  • Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Třebívlice
  • Speciální základní škola a Praktická škola, Trmice, Fügnerova 22, příspěvková organizace
  • Základní škola praktická, Roudnice nad Labem, Jungmannova 667, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Velemín, okres Litoměřice
  • Základní škola a mateřská škola Petrohrad, okres Louny, příspěvková organizace Speciální základní škola a Mateřská škola, Teplice, U Červeného kostela 110, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA ÚŠTĚK
  • Základní škola praktická, Ústí nad Labem, Karla IV. 34, příspěvková organizace Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace
  • Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38, příspěvková organizace
  • Gymnázium Václava Hlavatého, Louny
  • Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace
  • Základní škola Polepy, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace
  • Základní škola Braňany, okr. Most, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Euroškola Litvínov střední odborná škola s.r.o.
  • Střední škola gastronomie a služeb, Most, Jana Palacha 711, příspěvková organizace.
  • Gymnázium dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, Stavbařů 5, příspěvková organizace
  • Vyšší odborná škola, Obchodní akademie a Střední odborná škola EKONOM, o.p.s., Litoměřice, Palackého 730/1
  • Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště, Kadaň, 5.května, příspěvková organizace
  • Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace
  • Základní škola ul. Školní, Louny
  • Základní škola Liběšice, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • GYMNÁZIUM JOSEFA JUNGMANNA LITOMĚŘICE
  • Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s., Roudnice nad Labem
  • Základní škola Čížkovice, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • Střední škola obchodu a služeb s.r.o., Ústí nad Labem
  • Stření odborná škola Libochovice, Nám.5.května 10
  • Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, o.p.s., Litoměřice
  • Zvláštní škola Podbořany
  • Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.
  • Střední škola stavební, Louny, Postoloprtská 2636, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Podsedice, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • Základní škola T.G.Masaryka, Krabčice, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Litoměřice
  • 3. Základní škola, Jirkov
  • Střední škola technická, Ústí nad Labem, U Panského dvora 1006, příspěvková organizace
  • Základní škola Lenešice, okres Louny, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ročov 121
  • Základní a mateřská škola, Staňkovice
  • Základní škola, Most, Albrechtická 414, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Dolní Habartice
  • Základní škola a Mateřská škola Petrovice okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277
  • Základní škola Staré Křečany, okres Děčín, příspěvková organizace
  • Základní škola Zeměchy, okres Louny, příspěvková organizace
  • Základní škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • Obchodní akademie, Střední odborná škola gastronomie a Střední odborné učiliště, Chomutov, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA OSEK
  • Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizace
  • Gymnázium Děčín, příspěvková organizace
  • Základní škola,Klášterec nad Ohří,Školní 519, okres Chomutov
  • 1. základní škola Jirkov
  • Střední škola, Trmice, příspěvková organizace
  • Biskuské gymnázium Krupka 1 - Bohosudov
  • Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové školy, Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo náměstí 688/11, příspěvková organizace
  • Základní škola v Žatci Petra Bezruče
  • Základní škola, Klášterec nad Ohří, Petlérská 447, okres Chomutov
  • Základní škola, Teplice, Na Stínadlech 2396
  • Gymnázium Kadaň

Olomoucký kraj

  • Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace
  • Základní škola Česká Ves
  • Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20
  • Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24
  • Základní škola Hustopeče nad bečvou
  • Střední odborná škola, Šumperk, Zemědělská 2115/3
  • Odborné učiliště a Praktická škola, Lipová-lázně 458
  • Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice
  • Základní škola a mateřská škola Kostelec na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Tovačov
  • Základní škola Velký Týnec
  • Základní škola a Mateřská škola Hanušovice, okres Šumperk
  • Základní škola a Mateřská škola Velký Újezd, okres Olomouc - příspěvková organizace
  • Základní škola Vidnava, okres Jeseník - příspěvková organizace
  • Střední zemědělská škola, Přerov, Osmek 47
  • Základní škola a Mateřská škola Troubky
  • Střední škola zemědělská, Olomouc, U Hradiska 4
  • Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 68/9
  • Cyrilometodějské gymnázium v Prostějově
  • Střední odborné učiliště stavební Prostějov, Fanderlíkova 25
  • Základní škola Postřelmov, okres Šumperk, příspěvková organizace
  • Střední škola stavební a podnikatelská s.r.o., Olomouc
  • Střední škola, Olomouc - Svatý Kopeček, B.Dvorského 17
  • Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace
  • Základní škola Brodek u Prostějova Hostinská činnost
  • Základní škola Troubelice, okres Olomouc, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Lipová, okres Prostějov, příspěvková organizace
  • Základní škola Hrubčice, příspěvková organizace
  • Základní škola Bystročice, okres Olomouc
  • Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33, příspěvková organizace
  • DĚTSKÝ DOMOV, Plumlov
  • Základní škola Jeseník, příspěvková organizace
  • Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Bratrská 1114
  • Střední odborné učiliště Litovel
  • Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 950/1
  • Střední odborné učiliště obchodu a služeb, Olomouc, Štursova 14
  • Hotelová škola Vincenze Priessnitze, Jeseník, Dukelská 680
  • Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Uničov
  • Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou
  • Základní škola - Želátovská, Přerov
  • Základní škola Zábřeh
  • Obchodní akademie,Šumperk, Hlavní třída 31
  • Gymnázium, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 62, příspěvková organizace
  • Základní škola Uničov, Haškova 211
  • Obchodní akademie, Mohelnice, Olomoucká 82
  • SOUKROMÁ STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA JESENÍK s.r.o.
  • Soukromé gymnázium Olomouc Na Vlčinci čp. 154, s.r.o.
  • Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace
  • Základní škola Jeseník, Fučíkova 312
  • Gymnázium, Hranice, Zborovská 293

Hlavní město Praha

  • Základní škola, Praha 10, Vladivostocká 6/1035
  • Střední škola elektrotechniky a strojírenství, Praha, Jesenická 3067/1
  • Základní škola Praha-Radotín, Loučanská 1112/3
  • Euroškola Praha střední odborná škola s.r.o.
  • Euroškola KP s.r.o.
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA JESENIOVA, Praha
  • Gymnázium profesora Jana Patočky, Praha 1, Jindřišská 36
  • Základní škola Jana Wericha, Praha - Řepy, Španielova 19/1111, příspěvková organizace
  • Gymnázium, Praha 5, Na Zatlance 11
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA MARJÁNKA, Praha
  • Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA PETŘINY-SEVER
  • Obchodní akademie, Praha 6, Krupkovo náměstí 4
  • Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3, Vlkova 31/800
  • Základní škola, Praha 13, Janského 2189
  • Základní škola, Praha 6 - Bubeneč, náměstí Svobody 2
  • Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 6
  • Tyršova základní škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA PETŘINY-JIH
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA NORBERTOV, Praha
  • Osmileté gymnázium Buďánka, o.p.s., Praha
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha - Čakovice
  • Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o., Praha
  • Základní škola Praha 5 - Smíchov, Grafická 13, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA MENDÍKŮ, Praha
  • Střední odborná škola informatiky a podnikání s.r.o., Praha
  • Základní škola a mateřská škola,Praha 8,Lyčkovo náměstí 6
  • Střední škola pohostinství a stravování s.r.o., Praha
  • Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek, Sušická 29, Praha 6
  • Střední odborná škola uměleckořemeslná s.r.o., Praha
  • Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Chlupova 1800
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA STOLÍNSKÁ, Praha
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, PRAHA, KVĚTNOVÉHO VÍTĚZSTVÍ 1554
  • Vyšší odborná škola oděvního návrhářství a Střední průmyslová škola oděvní, Praha 7, Jablonského 3
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA V PRAZE 7 KORUNOVAČNÍ
  • Střední škola hotelnictví a gastronomie Hotelu International, s.r.o., Praha
  • Střední odborné učiliště potravinářské, Praha 4 - Písnice, Libušská 320/111
  • Základní škola Vladislava Vančury, Praha - Zbraslav, Hauptova 591
  • Střední odborná škola logistických služeb,Praha 9, Učňovská 1/100
  • Základní škola Praha 9-Černý Most, Vybíralova 964, příspěvková organizace
  • Základní škola Zárubova v Praze 12
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA ŽERNOSECKÁ, Praha
  • Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952
  • Střední škola dostihového sportu a jezdectví, Praha
  • Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha, Ladislava Coňka 40/3
  • Dívčí katolická střední škola, Praha
  • Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5, Preslova 25
  • Obchodní akademie, Praha 1, Dušní 7

Zlínský kraj

  • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
  • Zvláštní škola Otrokovice
  • Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
  • Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
  • Střední škola oděvní a služeb Vizovice
  • Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
  • Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
  • Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace
  • Základní škola Huslenky, okres Vsetín
  • Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková organizace
  • Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace
  • Speciální školy, Uherské Hradiště, Palackého náměstí 238
  • Základní škola a Mateřská škola Tečovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Trnava
  • Základní škola Lidečko, okres Vsetín
  • Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Emila Zátopka Zlín, Štefánikova 2701, příspěvková organizace
  • Odborné učiliště a Praktická škola Zlín-Klečůvka
  • Základní škola a Mateřská škola Všemina, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola Střelná, okres Vsetín
  • Základní škola Loučka
  • Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
  • Střední průmyslová škola Zlín
  • Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhošťem
  • Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace
  • Základní škola,Uherský Brod,Na Výsluní 2047,okres Uherské Hradiště
  • Základní škola Zašová
  • Základní škola Zlín, Kvítková 4338, příspěvková organizace
  • Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, Příspěvková organizace
  • Střední odborná škola technická Uherské Hradiště
  • Základní škola J. A. Komenského, Nivnice
  • Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace
  • Základní škola, Hošťálková
  • Střední škola obchodu a gastronomie Koryčany
  • Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VLČNOV, příspěvková organizace
  • GYMNÁZIUM Uherské Hradiště
  • Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola, Holešov
  • Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod
  • Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín
  • Základní škola a Mateřská škola Lukov, příspěvková organizace
  • Základní škola T.G.Masaryka, Uherské Hradiště-Mařatice, 1.máje 55, příspěvková organizace
  • Základní škola Zlín - Želechovice, 4.května 336 příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště-Jarošov, Pivovarská 200, příspěvková organizace
  • Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace
  • Střední odborné učiliště nábytkářské Koryna, s.r.o., Koryčany
  • Základní škola Slavičín - Malé Pole, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace
  • Základní škola, Valašská Bystřice
  • Katolická základní škola v Uherském Brodě
  • Střední odborné učiliště Uherský Brod
  • Základní škola Ludslavice, okres Kroměříž, č.p. 90, 76901 Holešov
  • Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž
  • Střední odborná škola Uherský Brod
  • Střední odborná škola Otrokovice
  • Základní škola a Mateřská škola Valašské Meziříčí, Poličná 276, okres Vsetín, příspěvková organizace
  • Základní škola Kelč
  • Základní škola Velké Karlovice
  • Základní škola, Jablůnka

Jihočeský kraj

  • Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466
  • Základní škola Jindřichův Hradec II.,Janderova 160, příspěvková organizace
  • Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280
  • Střední odborná škola a střední odborné učiliště HEUREKA s.r.o., Tábor
  • Euroškola Strakonice střední odborná škola s.r.o.
  • Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice
  • KONZERVATOŘ, České Budějovice
  • Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor, Náměstí T.G.Masaryka 788
  • Základní škola a Mateřská škola Nadějkov, okres Tábor
  • Základní škola a mateřská škola Novosedly nad Nežárkou
  • Základní škola Linecká ulice, Č. Krumlov
  • STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA STAVEBNÍ, České Budějovice
  • Gymnázium Český Krumlov
  • Základní škola, Prachatice, Zlatá stezka 387
  • Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402
  • Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka, Rudolfovská 143, České Budějovice
  • Gymnázium Písek
  • Integrovaná střední škola stavební, České Budějovice, Nerudova 59
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Trhové Sviny, Školní 709
  • Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, České Budějovice, Kněžskodvorská 33/A
  • Gymnázium Písek
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště,Jindřichův Hradec,Jáchymova 478
  • Základní škola Třeboň, Na Sadech 375
  • Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670
  • Gymnázium olympijských nadějí, Č. Budějovice, Kubatova 1
  • Gymnázium, Prachatice, Zlatá stezka 137
  • Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice, Štítného 3
  • Gymnázium Vítězslava Nováka, Jindřichův Hradec, Husova 333
  • Základní škola Třeboň, Sokolská 296
  • Základní škola a Mateřská škola Stráž nad Nežárkou
  • Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342
  • Střední zemědělská škola, Písek, Čelakovského 200
  • Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151
  • Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732
  • Základní škola Jindřichův Hradec II, Jarošovská 746 příspěvková organizce
  • Obchodní akademie, Třeboň, Táboritská 688
  • Střední průmyslová škola keramická, Bechyně, Písecká 203
  • Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň
  • Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola, Praktická škola, Školní jídelna, Školní družina, Skolní klub a Přípravný stupeň základní školy speciální, Písek, Šobrova 111
  • Základní škola Sezimovo Ústí, Švehlova 111, okres Tábor

Středočeský kraj

  • Základní škola Bedřicha Hrozného, Lysá nad Labem
  • Střední odborné učiliště potravinářské, Jílové u Prahy, Šenflukova 220
  • Základní škola Kladno, Brjanská 3078
  • Základní škola praktická, Základní škola speciální a Mateřská škola speciální Kadno, Pařížská 2199
  • Střední odborné učiliště, Čáslav, Žižkovo nám. 75
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim, Zámek 1
  • Waldorfská škola Příbram - Základní škola, Gymnázium a Střední odborné učiliště Příbram, Hornická 327
  • Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horky nad Jizerou 35.
  • Masarykova základní škola, Dymokury
  • Základní škola, Neratovice, Byškovická 85
  • Soukromá obchodní akademie, o.p.s., Neratovice
  • Základní škola ,Vlašim, Vorlina 1500, okres Benešov,příspěvková organizace
  • Základní škola, Moravský Beroun, Opavská 128
  • Masarykova základní škola Brodce
  • Základní škola Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. č. 198, okres Mělník, příspěvková organizace
  • Základní škola Libice nad Cidlinou provoz.tělových.zaříz.
  • Základní škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Školní 291
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, U Hvězdy 2279
  • Soukromá vyšší odborná škola územně-správní a střední hotelová škola s.r.o., Kladno
  • Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103
  • Základní škola Libčice nad Vltavou, okres Praha-západ
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Kladno, Havířská 1141
  • Základní škola, Mnichovo Hradiště, Švermova 380
  • 1. základní škola, Kolín II, Bezručova 980
  • Základní škola a Mateřská škola Jílové u Prahy, Pod školkou 493, okres Praha - západ
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA VŠENORY
  • Základní škola, Buštěhrad
  • Základní škola Tuřany,okres Kladno
  • Základní škola praktická a Základní škola speciální Mělník Jaroslava Seiferta 179 Základní škola Kmetiněves, okres Kladno, Kmetiněves 77, 273 22 Hospozín
  • Základní škola Libiš ,okres Mělník
  • Základní škola, Davle
  • Základní škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 1029, okres Mělník, příspěvková organizace
  • Základní škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ, příspěvková organizace
  • Základní škola, Příbram VIII, Školní 75
  • Základní škola, Příbram VII, Bratří Čapků 279
  • Základní škola Průhonice
  • Základní škola T. G. Masaryka Komárov
  • Jungmannova základní škola Beroun
  • Obchodní akademie Dr.Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200
  • Základní škola a Mateřská škola Jesenice
  • I. základní škola Říčany, Masarykovo nám. 71, okres Praha-východ
  • Základní škola Žebrák
  • Základní škola a Mateřská škola Lochovice, okres Beroun příspěvková organizace

Královéhradecký kraj

  • Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140
  • Základní škola, Nové Město nad Metují, Rašínova 313
  • Střední odborná škola ochrany osob a majetku Malé Svatoňovice s.r.o.
  • Základní škola Solnice, okres Rychnov nad Kněžnou
  • Střední odborné učiliště Toužim
  • Základní škola, Jičín, Husova 170
  • Střední průmyslová škola kamenická a sochařská, Hořice, Husova 675
  • Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1
  • Základní škola Nová Paka, Komenského 555
  • Základní škola praktická Žlutice příspěvková organizace
  • Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti a mládež, Hradec Králové
  • Gymnázium, Dobruška, Pulická 779
  • Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové, Velká 3
  • Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522
  • Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí
  • Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o., Jičín
  • SPOLEČNOST PŘÁTEL ZÁKLADNÍ SOUKROMÉ ŠKOLY v Rychnově n.Kn.
  • Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256
  • DĚTSKÝ VÝCHOVNÝ ÚSTAV, Kostelec nad Orlicí
  • Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou, Hrdinů odboje 36
  • Základní škola, Žacléř, okres Trutnov
  • Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou,
  • Střední škola aplikované kybernetiky s.r.o., Hradec Králové
  • Základní škola, ul.R.Frimla, Trutnov
  • Základní škola a mateřská škola, Svoboda nad Úpou, okres Trutnov
  • Střední odborné učiliště obchodu a řemesel, Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1501
  • Dětský domov, základní škola, školní družina a školní jídelna, Kostelec nad Orlicí, Pelclova 279
  • Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové, Pospíšilova tř. 324
  • Vyšší odborná škola technicko-ekonomická a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola a mateřská škola Olešnice v Orlických horách
  • Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596
  • Střední lesnická škola Žlutice
  • Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Nové Město nad Metují, Komenského 15
  • Základní škola, Náchod, Drtinovo náměstí 121

Plzeňský kraj

  • Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370
  • Střední průmyslová škola, Tachov, Světce
  • Základní škola a mateřská škola Meclov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Zavlekov, příspěvková organizace
  • Gymnázium, Blovice
  • Základní škola, Plzeň, Heyrovského 23
  • Základní škola Chodov, okres Domažlice - příspěvková organizace
  • Základní škola Sušice, Lerchova ulice
  • Základní škola a Mateřská škola Volduchy, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kolinec, příspěvková organizace
  • Základní škola Přeštice, okres Plzeň-jih
  • Základní škola Bělá nad Radbuzou, okres Domažlice, příspěvková organizace
  • Základní škola Starý Plzenec, Sedlec 81, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace Základní škola Koloveč, okres Domažlice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Mochtín, okres Klatovy, příspěvková organizace Základní škola a mateřská škola Milavče, okres Domažlice, příspěvková organizace
  • Základní škola Blovice, okres Plzeň-jih
  • Základní škola Hostouň, okres Domažlice, příspěvková organizace
  • Základní škola Hradec u Stoda, okres Plzeň-jih
  • Střední odborná škola ochrany osob a majetku Plzeň s.r.o.
  • Základní škola Starý Plzenec, okres Plzeň-jih
  • Střední zdravotnická škola, Klatovy
  • Střední odborná škola Stříbro
  • Tyršova základní škola a mateřská škola Plzeň, U Školy 7, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace
  • Základní škola Nepomuk, okres Plzeň-jih
  • Základní škola, Kamenný Újezd 67
  • Základní škola a mateřská škola Chanovice, příspěvková organizace
  • Zvláštní škola Kralovice, okres Plzeň-sever
  • Gymnázium Františka Křižíka, s.r.o., Plzeň
  • Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185
  • Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  • 28. základní škola Plzeň, Rodinná 39, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Halže, příspěvková organizace
  • Základní škola Kařez, okres Rokycany
  • Integrovaná škola základní a mateřská, Trnová
  • Základní škola a Mateřská škola Čachrov, okres Klatovy, příspěvková organizace
  • Základní škola, Tachov, Petra Jilemnického 1995
  • 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace
  • Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Vrhaveč, příspěvková organizace
  • Dětský domov, Staňkov
  • Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Plzeň, Mohylová 90
  • Odborné učiliště a Praktická škola, Plzeň, Vejprnická 56
  • Základní škola a mateřská škola generála Pattona Dýšina, příspěvková organizace
  • Střední škola, Oselce 1
  • Základní škola Kralovice
  • Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace
  • Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28
  • Základní škola a odborná škola, Zbůch, V Sídlišti 349
  • Základní škola Manětín, příspěvková organizace
  • Základní škola Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Nýřany, příspěvková organizace
  • Masarykova základní škola s mateřskou školou, Žihle
  • Základní škola a mateřská škola Kozolupy, okres Plzeň - sever
  • Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  • Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  • Základní škola Česká Kubice, okr. Domažlice, příspěvková organizace

Vysočina

  • Základní škola, Jihlava, Seifertova 1426/5
  • Gymnázium Havlíčkův Brod
  • Základní škola Třebíč,ul.Kpt.Jaroše 836
  • Základní škola, Speciálně pedagogické centrum a Školní družina, U Trojice 2104, Havlíčkův Brod
  • Základní škola a mateřská škola Božejov
  • Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 6
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA T. G. MASARYKA V TŘEBÍČI
  • Základní škola T.G.Masaryka, Jihlava
  • Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543
  • Základní škola a mateřská škola Košetice
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Jihlava
  • Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem
  • Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240
  • Základní škola a mateřská škola Třebíč, Na Kopcích 342
  • Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace
  • Základní škola Pelhřimov, Komenského 1326
  • Základní škola Velká Bíteš,okres Žďár nad Sázavou
  • ZŠ TGM, Moravské Budějovice
  • Základní škola Velké Meziříčí, Oslavická 1800/20
  • Základní škola Telč, Hradecká 234, příspěvková organizace
  • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť
  • Základní škola Jihlava,Kollárova 30
  • Základní škola v Jemnici, příspěvková organizace
  • Hotelová škola Světlá a Obchodní akademie Velké Meziříčí
  • Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí
  • Základní škola Telč, Masarykova 141, příspěvková organizace
  • Základní škola Nad plovárnou, Jihlava
  • Střední škola automobilní Jihlava
  • Střední škola stavební Třebíč
  • Základní škola Křižanov,okres Žďár nad Sázavou
  • Základní škola Třešť
  • Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace
  • Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
  • Základní škola a mateřská škola Lukov, příspěvková organizace
  • Základní škola Třebíč, Cyrilomětodějská 22
  • Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12
  • Střední průmyslová škola Třebíč
  • Střední škola řemesel Třebíč
  • ZŠ HROTOVICE
  • Základní škola Třebíč, 9.května 3
  • Základní škola a Mateřská škola Hodice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Opatov, okres Třebíč, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Předín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Třebelovice, okres Třebíč, příspěvková organizace
  • Základní škola Oslavice, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Jakubov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Lipník, okres Třebíč, příspěvková organizace
  • Základní škola a Praktická škola Chotěboř
  • Základní škola a Mateřská škola Větrný Jeníkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Myslibořice
  • Základní škola Želiv, okres Pelhřimov

Karlovarský kraj

  • Základní škola a mateřská škola Bečov nad Teplou, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
  • Odborné učiliště Horní Slavkov
  • Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace
  • Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
  • Základní škola Marie Curie-Sklodowské, Jáchymov, okres Karlovy Vary
  • Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště Dalovice
  • Základní škola Rovná, okres Sokolov
  • Základní škola praktická Teplá, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Libá, okres Cheb, příspěvková organizace
  • Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary
  • Gymnázium Ostrov
  • Dětský domov a mateřská škola Horní Slavkov
  • Střední pedagogická škola, Gymnázium a Vyšší odborná škola, Karlovy Vary, Lidická 40
  • Gymnázium a Střední odborná škola, Aš, Hlavní 106
  • Gymnázium a obchodní akademie Chodov
  • Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická Karlovy Vary
  • Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Karlovy Vary
  • Gymnázium Cheb
  • Gymnázium Sokolov
  • Integrovaná střední škola Cheb
  • První české gymnázium v Karlových Varech
  • Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.
  • Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb

Liberecký kraj

  • Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1, příspěvková organizace
  • Základní škola Ivana Olbrachta,Semily
  • Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace
  • Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace
  • Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace
  • Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o.
  • Základní škola, Liberec, Vrchlického 262/17, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, příspěvková organizace
  • Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra,Semily,Jizerská 564
  • Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň, příspěvková organizace
  • Gymnázium Ivana Olbrachta, Semily, Nad Špejcharem 574,příspěvková organizace
  • Základní škola Vysoké na Jizerou,okres Semily
  • Podještědské gymnázium, s.r.o., Liberec
  • Základní škola praktická, Liberec, Gollova 394/4, příspěvková organizace
  • Základní škola praktická a základní škola speciální Semily
  • Základní škola a mateřská škola Žandov, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
  • Soukromá podnikatelská střední škola Česká Lípa v.o.s.
  • Základní škola a mateřská škola Tomáše Ježka Ralsko-Kuřívody- příspěvková organizace
  • Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Liberec, Šamánkova 500/8, příspěvková organizace
  • Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace
  • Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa,příspěvková organizace

Pardubický kraj

  • Základní škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy
  • Základní škola Žichlínek 65, okres Ústí nad Orlicí
  • Základní škola a mateřská škola Damníkov
  • Základní škola praktická Choceň
  • Základní škola Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332
  • Základní škola Králíky, Moravská 647, okres Ústí nad Orlicí
  • Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T.G.Masaryka 106
  • Základní škola praktická a mateřská škola speciální Pardubice, A. Krause 2344-5
  • Základní škola Hlinsko, Ležáků 1449
  • Základní škola, Hlinsko, Resslova 603
  • Vyšší odborná škola a Střední odborná škola technická, Litomyšl, T. G. Masaryka 659
  • Základní škola Jindřicha Pravečka Výprachtice
  • Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403
  • Základní škola, Chrudim, Školní náměstí 6
  • Střední zahranická škola Litomyšl
  • Speciální základní škola Polička
  • Speciální základní škola Ústí nad Orlicí
  • Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola Litomyšl, Komenského nám. 22
  • Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
  • Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická, Svitavy, T. G. Masaryka 20